Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Studio H projektuje sklepy internetowe  
od 1999 roku


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia sklepów internetowych poparte kilkoma tysiącami realizacji. Wielu z naszych klientów już kilkakrotnie - podczas swojej działalności - zmieniało z nami mechanizmy swoich sklepów, wraz ze zmianami wymuszonymi aktualizacją oprogramowania serwerów, oczekiwaniami dotyczącymi funkcjonalności sklepów i oczekiwaniami ich klientów ...

Nasza firma znajdująca się w Gdyni od wielu lat tworzy sklepy internetowe na wysokim poziomie!

Realizujemy nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne w obsłudze sklepy internetowe, posiadające czytelne karty produktów, łatwy w obsłudze koszyk, różne systemy płatności online, programy partnerskie, przesyłki kurierskie i wiele dodatkowych funkcji, które zmieniają się wraz z rozwojem rynku sprzedaży internetowej oraz oczekiwaniami naszych klientów.

Przygotowywane przez nas sklepy tłumaczymy na wiele języków, dzięki czemu obsługujemy klientów z całego świata. Nasza firma znajduje się w Gdyni, ale projektujemy sklepy internetowe dla klientów z całej Polski a także Europy. Często projektujemy sklepy dla klientów z Europy, pracujące – poza standardowym językiem angielskim - w językach Rosyjskim, Szwedzkim, Norweskim czy Fińskim.

Każdy z tych krajów posiada własną sieć dystrybucyjną (różne firmy kurierskie), różne systemy płatności realizowane przez odmiennych pośredników, a jednak dzięki zastosowanym przez nas technologiom pozwalamy im sprzedawać, działać i dystrybuować swoje produkty na terenie całej Europy.

Mieliśmy przyjemność tworzyć sklep internetowy dla firmy z Japonii, która sprzedaje swoje produkty na terenie Europy.

Nowoczesne mechanizmy sklepowe gwarantują wszechstronność i zadowolenie klientów

Na życzenie naszych klientów sklep może posiadać zintegrowaną i zaawansowaną wyszukiwarkę produktów, kreator zestawów sprzedażowych tzw. konfigurator zestawów, pozwala dzielić zamówienia pod względem wielkości zamówień, miejsca dostarczenia czy terminu ich realizacji.

Tworzone przez naszą firmę sklepy internetowe sprawdzają się jako mechanizmy zamówień dla osób indywidualnych (standardowe sklepy www) jak i zamówień hurtowych (hurtownie, producenci) pozwalające składać zamówienia wyłącznie zalogowanym klientom których dane przed złożeniem zamówienia muszą zostać potwierdzone przez administratora sklepu.

Często na życzenie naszych klientów sprzedawane przez nas sklepy zintegrowane są z systemami sprzedaży lub oprogramowaniem ERP, ułatwiając i znacznie skracając czas realizacji zamówienia po stronie sprzedającego.  Integracja często jest tak zaawansowana, że niemal w całości eliminuje konieczność obsługi sklepu przez pracowników firmy, a wszystkie procesy związane z obsługą zamówienia są automatycznie realizowane przez sklep i wspomagający go system ERP.

Tworzymy sklepy internetowe 
dla wszystkich zainteresowanych…

Nasze doświadczenie i konieczność dotrzymania wysokich standardów nie pozwalają nam wprowadzać różnic pomiędzy klientami. Z jednakowym zaangażowaniem projektujemy i tworzymy sklepy dla klientów, którzy zamawiają najprostsze, najtańsze rozwiązania oraz dla klientów, którzy potrzebują indywidualnych i często dużo droższych rozwiązań.

Każdy przygotowany przez nas sklep nie tylko musi sprostać oczekiwaniom klienta. Każda nasza realizacja musi być reklamą naszych umiejętności. Wiemy, że tak się dzieje, ponieważ aż 70% naszych obecnych realizacji to osoby, które trafiają do nas z polecania wcześniejszych klientów lub ludzi odwiedzających nasze sklepy, na które często powołują się podczas pierwszych rozmów – taki klient jest jednocześnie najlepszą opinią naszych wcześniejszych realizacji.

Nie korzystamy z gotowych rozwiązań graficznych

Każdy z naszych sklepów internetowych projektowany jest z najwyższą staranności i wyłącznie w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania klienta. Nie korzystamy z szablonów, a każdy sklep internetowy przygotowywany jest na podstawie indywidualnego projektu graficznego. Grafik przygotowuje po zapoznaniu się z indywidualnymi oczekiwaniami klienta: logo, kolorystyka, profil działalności, klienci, zasięg terytorialny, grupa docelowa. Wszystko ma znaczenie w przypadku dedykowanego projektu graficznego.

W taki sam sposób podchodzimy do funkcjonalności każdego z naszych sklepów. Staramy się w taki sposób dobrać moduły zainstalowane w sklepie, aby dopasować jego funkcjonalność do potrzeb, jakie przedstawił nam klient. Dzięki temu sklep pełniący rolę księgarni ma wiele dodatkowych funkcji, zwłaszcza wyszukiwania, w porównaniu ze sklepem sprzedającym odzież czy obuwie.

Sklepy spożywcze również z uwagi na zróżnicowanie asortymentowe będą posiadały inną funkcjonalność w porównaniu z producentem kosmetyków czy dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego.

Różnice takie często nie ponoszą za sobą dodatkowych kosztów, ale ułatwiają właścicielom sklepów zarządzanie ich zawartością, zwiększają możliwości sprzedaży (zwiększenie asortymentu) lub ułatwiają klientom znaleźć interesujący ich produkt, co często podnosi sprzedaż.

Twoja oferta trafia do wszystkich zainteresowanych 
i jest dostępna nawet wtedy, kiedy ty śpisz ...

Oferty zamieszczonej w sklepie internetowym będą dostępne dla wszystkich przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ograniczają jej różnice czasowe, językowe czy terytorialne. Mechanizm sklepu internetowego gwarantuje to, że informacja o twoich produktach będzie dostępna każdego dnia przez cały rok. Informacje o sprzedawanych w sklepie produktach dotrą do każdego, kto ich poszukuje.

Najważniejsze jednak jest to, że klienci kupujący w sklepach internetowych porównują wyłącznie produkty, nie oceniając właścicieli, czy też sprzedających na podstawie tego, jak są ubrani lub w jakim miejscu prowadzą swoją działalność.

Dla klientów sklepów internetowych nie ma znaczenia, czy wasze produkty składowane są w małych przydomowych magazynkach, czy w ogromnych magazynach logistycznych. Dla tych klientów nie ma znaczenia czy towary kupujecie „na sztuki” czy zamawiacie je na przysłowiowe palety lub kontenery. Dla klientów sklepów internetowych znaczenie ma opinia o Waszym sklepie, bezpieczeństwo transakcji i płatności, cena produktu, jego jakość oraz termin dostawy. Te podstawowe warunki Jesteście w stanie spełnić bez względu na wielkość waszego przedsiębiorstwa. Dzięki przygotowanym przez nas nowoczesnym mechanizmom sklepowym oraz stale rozwijającej się logistyce i firmą spedycyjnym sprzedawane przez was towary mogą w ciągu kilku dni bezpiecznie dotrzeć do klientów w każdej części nie tylko kraju, ale Europy czy Świata.

Nowoczesny sklep internetowy
i jego pozycje w wyszukiwarce internetowej...

Przyszłe pozycje sklepów internetowych w wyszukiwarkach www w dużej mierze decydują o jego sukcesie i popularności oferty sklepu.
Okazuje się, że bardzo często pozycje te zależą nie tylko od jakości mechanizmu sklepu - który ma ogromny wpływ na jego przyszłe pozycjonowanie - ale również od sposobu jego zainstalowania, dobranych elementów składowych sklepu, jego funkcjonalności oraz od  zaprojektowanej szaty graficznej.

Najczęściej tym, co różnicuje ceny sklepów internetowych są elementy, które wpływają na ich przyszłe pozycje w wynikach wyszukiwania. Możliwość zainstalowania kilku dodatkowych modułów oraz ich odpowiednie wypełnienie w znaczący sposób skraca czas samego  pozycjonowania i w znaczący sposób może zdecydować o jego ostatecznych pozycjach. 

Nie wystarczy dobrze przygotowany mechanizm sklepu aby jego pozycje były wyższe od konkurencji - ważna jest umiejętność odpowiedniego wykorzystania mechanizmu. Sposób w jaki prezentujemy ofertę w sklepie, odpowiednie przygotowanie kategorii, nazw produktów czy opisy zdjęć decydują o najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Uczymy naszych klientów jak korzystać z mechanizmu sklepu www,
aby jego pozycje były najwyższe!

Jest to usługa, na którą rzadko decydują się firmy projektujące sklepy www, ale to właśnie wyróżnia naszą firmę - nie żałujemy naszego czasu na to, aby zwiększyć szanse powodzenia i zagwarantować sukces twojej inwestycji, czyli sklepu internetowego.

Częścią naszej oferty jest szkolenie z podstaw tzw. pozycjonowania organicznego. Uczymy naszych klientów czym jest pozycjonowanie, od czego będą zależały przyszłe pozycje sklepu w wyszukiwarkach i na co zwracać uwagę zamieszczając informacje i produkty w sklepie.
Zauważyliśmy, że klienci, którzy skorzystali z naszego szkolenia, szybciej uzyskują zwrot zainwestowanych środków, a przede wszystkim efektywniej i taniej korzystają z dostępnych na rynku ofert reklamowych czy usług pozycjonowania. Otrzymanie dodatkowych informacji na temat tego jak działa pozycjonowanie i od czego zależy ułatwia naszym klientom pracę oraz zwiększa efektywność wykorzystania mechanizmu sklepowego jako formy remlamy produktów w internecie.  

Tak, takie szkolenie  
możemy przeprowadzić również dla ciebie !

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak przebiega projektowanie stron i sklepów internetowych przejdź tutaj ...
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak przebiega tworzenie i projektowanie stron internetowych przejdź tutaj ...

Projektowanie sklepów internetowych realizowane przez naszą firmę z Gdyni to gwarancja wysokiej jakości!