W Studio H od ponad 20 lat tworzymy strony internetowe w oparciu o wygodny CMS

Tworzenie stron internetowych - CMS

CMS to system zarządzania treścią serwisu, który umożliwia przeprowadzenie intuicyjnych zmian na stronie nawet laikowi! 

Po zalogowaniu się do stworzonej strony internetowej, nasz klient może bezpłatnie i całkowicie samodzielnie, w sposób podstawowy, obsługiwać swoją stronę internetową. W zależności od tego, czego oczekuje od naszej pracy klient, utworzony system CMS jest w stanie sprawić, że użytkownik będzie w stanie zarządzać treścią i grafikami – od katalogów produktów po rozbudowane formularze. 

Strony internetowe, które tworzymy, wykonywane są z myślą o naszych klientach – osobach zajętych własną działalnością i będących ekspertami w swoich dziedzinach. Umożliwienie im wprowadzania w sposób łatwy i przejrzysty podstawowych zmian na stronach, które im oddajemy, traktujemy jako coś dla nas oczywistego. 

To właśnie dlatego wszystkie tworzone przez nas strony internetowe posiadają system CMS (Content Management System)! 

W Studio H działamy na rynku już ponad 20 lat. Posiadając tak ogromne doświadczenie związane tak z tworzeniem stron internetowych, jak i współpracą z różnymi klientami, nie tylko wiemy, jak istotne jest indywidualne podejście do każdej pracy – ale wierzymy, że jest to cecha prawdziwie nas wyróżniająca. Podążając za tym wyznacznikiem, za każdym razem dostosowujemy nie tylko projekt strony internetowej, ale i jej system CMS do potrzeb i oczekiwań klienta. 

Tworzenie stron internetowych z systemem CMS dostosowanym do potrzeb użytkownika

Kiedy tworzymy stronę internetową, skupiamy się na tym, jakie wymagania w stosunku do niej ma nasz klient, ale także na tym, do czego właściwie strona internetowa będzie mu służyła. Istnieją przecież proste strony wizytówki, ale i rozbudowane strony z licznymi ofertami. Stworzenie takiej strony internetowej, z takim systemem CMS, który jednocześnie zaspokoi przyszłe potrzeby naszego klienta, ale i ich utworzenie będzie możliwe w danym budżecie, jakim dysponuje klient – to nasze zdecydowane atuty. 

Mimo tych indywidualnych zmian, jakie wprowadzamy, niemal wszystkie tworzone przez nas strony internetowe z CMS posiadają już w cenie wiele istotnych i przydatnych funkcji. Niezależnie od tego, czy nasz klient kiedykolwiek próbował tworzyć strony internetowe czy też nigdy nie miał z nimi styczności – będzie mógł zarządzać oddaną mu przez nas stroną internetową na wiele sposobów. 

Jeśli tylko będzie chciał, klient, który otrzymał utworzoną przez nas stronę internetową, będzie mógł dowolnie dodawać i usuwać, jaką tylko chce ilość podstron i swobodnie dodawać je, jak i usuwać w obrębie strony, menu głównego czy menu rozwijanego. W sposób prosty i intuicyjny, samodzielne będzie mógł również zmieniać treści swojej strony internetowej, jak i grafiki na niej zawarte. Jeśli już przy grafikach – przy naszych stronach internetowych nie ma potrzeby angażować programisty, kiedy zaistnieje potrzeba utworzenia zaawansowanych galerii zdjęć czy albumów na stronie. 

Na tym nie koniec – tworzone przez nas strony internetowe z CMS umożliwiają nawet zupełnie nieobeznanemu użytkownikowi tworzyć kategorie nowości czy aktualności, swobodnie kreować nawigacje na stronie. Korzystaj z zaawansowanych funkcji edytorskich, które implementujemy do tworzonych stron internetowych! 

Zaufaj profesjonalistą –  postaw na ponad 20letnie doświadczenie twórców stron internetowych z Gdyni!

Zainteresowany ofertą? 

Projektowanie stron internetowych - dowiedz się więcej ...
Tworzenie i projektowanie stron i sklepów internetowych - dowiedz się więcej ...